Naprawy dużego AGD Zielona Góra

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zielonej Górze

Naprawa AGD Zielona Góra. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zielonej Górze: ☎ 536061621. W zielonogórskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zielona Góra. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zielonej Góry i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zielonogórski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zielonej Górze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zielonej Góry i okolicy. Zielonogórska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zielonogórskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zielonej Górze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zielonogórskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zielona Góra

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!