Naprawy dużego AGD Zbąszynek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zbąszynku

Naprawa AGD Zbąszynek. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zbąszynku: ☎ 536061621. W zbąszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zbąszynek. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zbąszynka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zbąszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zbąszynku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zbąszynka i okolicy. Zbąszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zbąszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zbąszynku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zbąszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zbąszynek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!