Naprawy dużego AGD Żagań

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żaganiu

Naprawa AGD Żagań. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żaganiu: ☎ 536061621. W żagańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żagań. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żagania i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żagański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żaganiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żagania i okolicy. Żagańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żagańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żaganiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żagańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żagań

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!