Naprawy dużego AGD Torzym

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Torzymiu

Naprawa AGD Torzym. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Torzymiu: ☎ 536061621. W torzymskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Torzym. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Torzymia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Torzymski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Torzymiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Torzymia i okolicy. Torzymska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez torzymskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Torzymiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z torzymskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Torzym

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!