Naprawy dużego AGD Sulęcin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Sulęcinie

Naprawa AGD Sulęcin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Sulęcinie: ☎ 798470148. W sulęcińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sulęcin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Sulęcina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sulęciński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sulęcinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sulęcina i okolicy. Sulęcińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sulęcińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sulęcinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sulęcińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sulęcin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!