Naprawy dużego AGD Nowogród Bobrański

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Nowogrodzie Bobrańskim

Naprawa AGD Nowogród Bobrański. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Nowogrodzie Bobrańskim: ☎ 536061621. W nowogrodzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowogród Bobrański. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Nowogrodu Bobrańskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowogrodzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowogrodzie Bobrańskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowogrodu Bobrańskiego i okolicy. Nowogrodzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowogrodzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowogrodzie Bobrańskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowogrodzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowogród Bobrański

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!