Naprawy dużego AGD Nowe Miasteczko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Nowym Miasteczku

Naprawa AGD Nowe Miasteczko. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Nowym Miasteczku: ☎ 536061621. W nowomiasteckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Miasteczko. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Nowego Miasteczka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowomiastecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Miasteczku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Miasteczka i okolicy. Nowomiastecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowomiasteckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Miasteczku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowomiasteckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Miasteczko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!