Naprawy dużego AGD Łęknica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łęknicy

Naprawa AGD Łęknica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łęknicy: ☎ 536061621. W łęknickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łęknica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łęknicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łęknicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łęknicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łęknicy i okolicy. Łęknicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łęknickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łęknicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łęknickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łęknica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!