Naprawy dużego AGD Kożuchów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kożuchowie

Naprawa AGD Kożuchów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kożuchowie: ☎ 536061621. W kożuchowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kożuchów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kożuchowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kożuchowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kożuchowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kożuchowa i okolicy. Kożuchowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kożuchowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kożuchowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kożuchowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kożuchów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!