Naprawy dużego AGD Gorzów Wielkopolski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Gorzowie Wielkopolskim

Naprawa AGD Gorzów Wielkopolski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Gorzowie Wielkopolskim: ☎ 536061621. W gorzowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Gorzów Wielkopolski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Gorzowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Gorzowie Wielkopolskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolicy. Gorzowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez gorzowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gorzowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Gorzów Wielkopolski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!