Naprawy dużego AGD Czerwieńsk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Czerwieńsku

Naprawa AGD Czerwieńsk. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Czerwieńsku: ☎ 536061621. W czerwieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czerwieńsk. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Czerwieńska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czerwieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czerwieńsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czerwieńska i okolicy. Czerwieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czerwieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czerwieńsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czerwieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czerwieńsk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!