Naprawy dużego AGD Babimost

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Babimoście

Naprawa AGD Babimost. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Babimoście: ☎ 536061621. W babimojskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Babimost. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Babimostu i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Babimojski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Babimoście. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Babimostu i okolicy. Babimojska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez babimojskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Babimoście. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z babimojskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Babimost

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!